O nás

Měřící tým má své kořeny v minulém století na začátku 90. let. Tehdy se nedalo ještě mluvit i týmu, ale sbíral jsem důležité zkušenosti při měření tehdy výhradně zimních lyžařských běžeckých závodů. Měřil jsem oblastní závody, krajské i mistrovství ČR dorostu, mezinárodní akademická mistrovství, podnikové závody. Už v počátcích jsem měřil federální závody dospělých. K vrcholům patřila spolupráce při Mistrovství světa juniorů v roce 1993 v klasických disciplínách v Harrachově.

Dnes, kromě běžeckých lyžařských závodů, měřím také sjezdové disciplíny (Harrachov – mistrovství České pošty, mistrovství České policie, Ostružná, Petříkov – Řetězárna Č.Ves). V létě  přespolní běhy – (Benecko - Kalcouskej tumel), extremní triatlon Muchovman, běhy do vrchu (Dvoračky, Ještěd, Žalý), MTB maratón (Bělohrad), inlajny, automobilovou RZ na akci Mimoňské války, sprint aut na ¼ míle (Vlnobití v Hlučíně).

Mohu kamkoliv dojet po celém území ČR. Menší nákladní přívěs se skromným vybavením nahradí závodní kancelář. Napájení zařídí vlastní elektrocentrála. K měření používám HEUER PTB-606 homologovanou časomíru, startovní branky, fotobuňky. Velké stopky mohou sloužit jako startovní (zvuková signalizace, semafor) nebo pro zobrazení dosaženého času (sjezdy, auta). Pro hlasatele mám monitor, ze kterého může aktuálně informovat o průběžných výsledcích. Výsledky lze vytisknout i v průběhu závodu po doběhnutí kategorie. Prezentaci lze provádět i v průběhu závodu. Výsledky budu zveřejněny na těchto stránkách. Ke zpracování používám software Ing. Josefa Hejrala – www.t-base.cz

Milan Hájek
Dolení 168
Jilemnice